açıklama

Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı

Ortahisar Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı. Yaz Spor Okulları bünyesinde futbol, taekwando, tenis, muaythai, hentbol, kick boks ve yüzme branşlarının yer aldığı kurslar düzenlenecek

Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı

Haydi çocuklar yaz spor okullarına

Ortahisar Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı. Yaz Spor Okulları bünyesinde futbol, taekwando, tenis, muaythai, hentbol, kick boks ve yüzme branşlarının yer aldığı kurslar düzenlenecek. Kurslara kayıtlarlar için 05- 16 Haziran tarihleri arasında sağlık raporu, öğrenci belgesi ve kimlik fotokopisiyle birlikte Ortahisar Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne başvuru yapılabilecek. Yeterli kayıt seviyesine ulaşan kurslar 03-31 Temmuz tarihleri arasında eğitim faaliyetlerini yürütecek. Yüzme için 5-14 yaş grubu, diğer spor dalları için 7-15 yaş gruplarında yer alan bütün çocuklar kayıt yaptırabilecek. Tenis ve yüzme kursu harici bütün kurslar ücretsiz olarak düzenleniyor.

“YOĞUN KATILIM BEKLİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Selçuk Aydın, çocukların yaz tatillerini sosyal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmesi için birçok spor branşında kurslar düzenlediklerini belirtti. Aydın, “Bir taraftan tatillerini yapsınlar ama bir taraftan da spor yapsınlar istedik” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Trabzon denince akla spor geliyor. Daha önceki yıllarda düzenlediğimiz kurslara çok sayıda öğrenci kayıt yaptırmıştı. Bu sene de çok yoğun katılım bekliyoruz. Bir ay süresince okulumuz devam edecek. Çocuklar gözümüzün nuru… Biz de hem sosyal yaşamlarına, hem spor yaşamlarına,  hem de eğitimlerine düzenlediğimiz birçok etkinlikle katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın fikri, zihni ve bedensel gelişimi hepimizin sorumluluğunda. Yerel yönetimler olarak bizim daha çok sorumluluğumuzda… Yavrularımız, hocalarımız ve ailelerimiz için şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

 

TARİH : 07 Haziran 2023

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
TRABZON VALİLİĞİSıfır Atık Projesi2022 Gelir TarifesiEmlak Rayiç Değerleri
Kent RehberiPlan Askı PanosuİMAR PLANI (1/1000)Vefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:98
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.