açıklama

Spor Toto, Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisine finansal destek sağlayacak

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Spor Toto Başkanlığı ile Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin giderlerinin karşılanmasına yönelik finansal ikmal destek protokolü imzaladı.

Spor Toto, Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisine finansal destek sağlayacak

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Spor Toto Başkanlığı ile Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin giderlerinin karşılanmasına yönelik finansal ikmal destek protokolü imzaladı. Protokolü Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında tesisin işletme giderlerinin karşılanmasıyla ilgili Spor Toto Teşkilat Başkanlığından finansal destek sağlanacak.

“AÇILAN TESİSLER SPORTİF BAŞARIYI BERABERİNDE GETİRDİ”

Desteklerinden dolayı Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’ya teşekkür eden Başkan Genç, “Spor şehri Trabzon’da gençlerin ve çocukların güvenle spor faaliyetlerini yapabileceği modern tesislerin olması çok önemli. Trabzon’daki güçlü spor altyapısı sportif alanda birçok başarıya imza atan sporcuların yetişmesine vesile oluyor. Futboldan, güreşe, bokstan, atletizm ve basketbola kadar birçok farklı spor dalında başarılara imza atan sporculara sahibiz. Hem erkekler hem de bayanlarda şampiyon olan sporcuların olması şehrimiz için gurur verici. Bu başarıların ortaya çıkmasında hiç şüphesiz ki son yıllarda hizmete açılan nitelikli spor tesislerinin çok büyük etkisi var. Bu anlamda Gençlik ve Spor Bakanlığımızın çok ciddi maddi ve manevi desteği oluyor.  Bir kez daha buradan Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Spor Toto Teşkilatımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Ben inanıyorum ki, bütün Türkiye çapında hizmete açılan spor tesisleriyle Türkiye sporun bütün dallarındaki başarılarını artırarak devam ettirecektir.” diye konuştu. 

TARİH : 09 Temmuz 2021

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
TRABZON VALİLİĞİSıfır Atık Projesi2022 Gelir TarifesiEmlak Rayiç Değerleri
Kent RehberiPlan Askı PanosuİMAR PLANI (1/1000)Vefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:98
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.