açıklama

Bayramlıklar Ortahisar’dan

Ortahisar Belediyesi ve LC Waikiki hazır giyim mağazalar zinciri ortak girişimi ile Trabzon’da yaşayan mültecilere ve fakir ailelere kurban bayramı öncesi kıyafet yardımında bulunuldu.

Bayramlıklar Ortahisar’dan

Ortahisar Belediyesi ve LC Waikiki hazır giyim mağazalar zinciri ortak girişimi ile   Trabzon’da yaşayan mültecilere ve fakir ailelere kurban bayramı öncesi kıyafet yardımında bulunuldu.

 Pazarkapı’da bulunan Ortahisar Belediyesi ana yerleşke binası önünde 2 bin 500 kişiye  ulaştırılan bayramlık hediyeler dağıtım töreninde  Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’de yer aldı.

Hediyelerin dağıtımında konuşan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “ Bayramlar dayanışmayı gerektiren birlikte olma günleridir. Bunun bir örneğini Ortahisar Belediyesi olarak gerçekleştiriyoruz. Bu tür hayır işlerini yapan LC Waikiki Mağazalar zincirinin sahibi Vahap Beyaz bey, bu yılda yine bizi bırakmadı ve ilk etapta 2 bin 500 aileye yardım gönderdi. İkinci bölümünde yine 2 bin 500 aileye daha aynı yardımını ulaştıracak. Huzurlarınızda Vahap Beyaz beye teşekkür ediyorum. Yine bu yardımların İlçemizde gerçekleşmesi için çaba sarf eden Mustafa Usta beye de teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza bu tür hediyelerimiz devam edecektir.”ifadelerine yer verdi.

Dini bayramlarımızın yardımlaşma olduğunu vurgulayan Başkan Genç," Bayram dayanışmadır, yardımlaşmadır. Bir çocuğu mutlu etmek, ihtiyaç sahibi bir ailenin ihtiyacını karşılamak bizim için en güzel bayramdır. Bu amaçla ilçemizde göreve geldiğimiz de hayata soktuğumuz giyim merkezi ile birlikte birçok vatandaşımıza ulaştık. Merkezimizden ihtiyaç sahibi ailelerimizin giyim ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Şimdi ise LC Waikiki firmamız ile birlikte çocuklarımızı sevindiriyoruz. Sosyal belediyecilik insanların mutluluğu ve yaşamı idamesi için gerekli ihtiyaçları karşılamaktır. Biz bunu yapmak için çalışıyoruz ve bir çocuğun mutluluğu bizi daha fazla çalışmak için motive ediyor. Bu vesileyle tüm İslam âleminin kurban bayramı mübarek olsun.” şeklinde konuştu.

TARİH : 28 Temmuz 2020

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
ORTAHİSAR KAYMAKAMLIĞITRABZON VALİLİĞİSAĞLIKLI ŞEHİRLER2020 Gelir Tarifesi
Emlak Rayiç DeğerleriKent RehberiPlan Askı PanosuVefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:104
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.