açıklama

Genç’ten eczacılara mektup!

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü dolayısıyla Ortahisar’da faaliyet gösteren bütün eczacılara mektup gönderdi.

Genç’ten eczacılara mektup!

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü dolayısıyla Ortahisar’da faaliyet gösteren bütün eczacılara mektup gönderdi.

SAĞLIKTA ÇITAYI YÜKSELTTİK

Mektubunda Eczacılar Günü’nü tebrik eden Başkan Genç, kovit-19 pandemi sürecinde eczacıların ön saflarda mücadele ettiğine vurgu yaparak şu ifadelere yer verdi:Güzel ülkemizin son yıllarda sağlık alanında ulaştığı nokta ve elde ettiği başarılar tüm dünyanın takdirini kazanmaktadır. Vatandaşlarımıza hak ettiği sağlık hizmetini en iyi şekilde sunmayı,  kalitede çıtayı daha üst seviyelere taşımayı gaye edinen bir Türkiye Cumhuriyeti devleti var.

Sağlık hizmetlerinin ahenkli ilerlemesi için, sağlık alanında hizmet veren tüm paydaşların tam bir uyum içinde, organize bir şekilde hareket etmesi gerekir. Bu anlamda, Eczacılarımız özellikle Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında çok önemli bir görev üstlenmektedir.

İlacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her safhada sorumluluk alan siz kıymetli Eczacılarımızın bugünlerde yaşamış olduğu zorlukların ve zahmetin farkındayız. Bu özverili çalışmalarınızdan ötürü sizlere minnettarız. 

Bu duygu ve düşüncelerle, yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde ön saflarda mücadele eden siz değerli Eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü tebrik ediyor, sağlığımıza verdiğiniz değerli katkılardan dolayı şükranlarımı sunuyorum.





TARİH : 14 Mayıs 2020

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
ORTAHİSAR KAYMAKAMLIĞITRABZON VALİLİĞİSAĞLIKLI ŞEHİRLER2020 Gelir Tarifesi
Emlak Rayiç DeğerleriKent RehberiPlan Askı PanosuVefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:104
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.