açıklama

Ortahisar Belediyesi sporda işbirliği protokolünü imzaladı

Ortahisar Belediyesi ile Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ilçedeki temel eğitim ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilerin Ortahisar Belediyesi’ne ait tesislerde sportif faaliyetlerde bulunmalarına ilişkin protokol imzalandı

Ortahisar Belediyesi sporda işbirliği protokolünü imzaladı

Ortahisar Belediyesi ile Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ilçedeki temel eğitim ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilerin Ortahisar Belediyesi’ne ait tesislerde sportif faaliyetlerde bulunmalarına ilişkin protokol imzalandı. Protokolü Ortahisar Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Fatih Göktaş ile Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş imzaladı.

İmzalanan protokol kapsamında Ortahisar Belediyesi kendine ait tesislerde sportif faaliyetler için gerektiğinde öğrencilerin ulaşımını sağlayacak. Sportif faaliyetlerin duyurulması ve reklamlarıyla ilgili işlemleri yerine getirecek. Etkinliklerde öğrencilerin su ihtiyacını karşılayacak ve kullanılacak ekipmanları temin edecek. Ve etkinliklerin sonunda finale kalan öğrencilere ve takımlara ödülleri Ortahisar Belediyesi tarafından verilecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ise, temel ve ortaöğretim kurumlarının düzenleyeceği faaliyetlere katılımın sağlanması için gerekli işlemleri yürütecek. Bu faaliyetlerin tarih ve saatini Ortahisar Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne bildirecek. Faaliyetlerde ihtiyaç duyulan öğretmen ve usta öğreticileri görevlendirecek.

Protokol 2023-2024 Yılı Eğitim ve Öğretim Sezonu boyunca geçerli olacak ancak ilgili kurumların ihtiyaç duyması halinde gelecek eğitim yılında da yeni bir protokole ihtiyaç duyulmadan gerekli yazışmalar yapılarak devam ettirilebilecek.

TARİH : 23 Ocak 2024

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
TRABZON VALİLİĞİSıfır Atık Projesi2024 Yılı  Gelir TarifesiEmlak Rayiç Değerleri
Kent RehberiPlan Askı PanosuİMAR PLANI (1/1000)Vefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:98
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.