Genç, belediye meclis üyelerine plaket takdim etti

trabzon ortahisar belediyesi haber fotografı

Genç, belediye meclis üyelerine plaket takdim etti

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, şubat ayının son meclis toplantısında meclis üyelerine plaket takdim etti.

Başkan Genç: 2014 yılında kurulan Ortahisar Belediyemiz ve meclisimiz bugüne kadar özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Meclisimizde kararlarımızı çoğunlukla oybirliğiyle alarak, son derece demokratik dönemi geride bıraktık. Bundan dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Genç, 31 Mart'ta görev süreleri dolacak olan AK Partili, MHP'li, CHP'li ve İyi Partili meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.  

DOSTLUĞUMUZ VE ARKADAŞLIĞIMIZ BAKİ KALACAK             

Meclis üyelerine hitaben "Belediyemizin kuruluş ve kurumsallaşma sürecini birlikte başardık" diyen Başkan Genç, "2014 yılında kurulan Ortahisar Belediyemiz ve meclisimiz bugüne kadar özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Meclisimizde kararlarımızı çoğunlukla oybirliğiyle alarak, son derece demokratik dönemi geride bıraktık. Bundan dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun... Gerçekten de son derece demokratik, ilçemize hizmeti önceleyen bir anlayışla ve sorumlulukla hareket ederek bu şehrin kalkınması için bütün enerjimizi ortaya koyduk. Çok güzel hatıralarımız, anılarımız oldu. Siyasette bir dönemin sonuna gelsek de dostluk ve arkadaşlık ilişkilerimiz baki kalacak. İyisiyle, kötüsüyle, eksiğiyle, hatasıyla güzel Ortahisar'ımıza ve Ortahisarlılara beş yıl boyunca hizmet etmeye çalıştık. Bugün Ortahisar Belediyesi'nin adından iyi bir şekilde, güzel bir şekilde söz ediliyorsa bunda sizlerin de payı vardır. Sizlerin desteği ve alın teri sayesinde bugünlere kadar geldik. Belediyemizin kuruluş ve kurumsallaşma sürecini birlikte başardık." diye konuştu.

6 Şubat 2019
İHALE DUYURULARI