Genç: 24 Haziran yüzyılın seçimi olacak

trabzon ortahisar belediyesi haber fotografı

Genç: 24 Haziran yüzyılın seçimi olacak

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 24 Haziran seçim kampanyası çerçevesinde gece-gündüz demeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kireçhane, 2 Nolu Bostancı, İskenderpaşa mahallelerini ziyaret eden Başkan Genç, vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin yüzyılın en önemli seçimleri olacağını söyledi.

Türkiye'nin tarihin en önemli kavşak noktasında olduğunu belirten Başkan Genç, bu sürecin sağlıklı bir şekilde atlatılması için güçlü AK Parti iktidarına ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Türkiye yakaladığı ekonomik ve teknolojik gelişmeyi mutlak surette 24 Haziran'dan sonra da sürdürmek zorunda. Eğer istikrar ortamı devam etmezse son 15 yılda elde ettiğimiz bütün kazanımlarımız tehlikeye girer. O nedenle 24 Haziran seçimleri Türkiye için en önemli tarihi kavşak niteliğindedir ve yüzyılın en önemli seçimi olacaktır. Her zamankinden daha çok Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye sahip çıkmalıyız. Bu süreci ancak güçlü AK Parti iktidarıyla sağlıklı ve zararsız bir şekilde atlatırız." dedi.

"TÜRKİYE'Yİ KUŞATMAK İSTİYORLAR"

Türkiye'nin emperyalistlerin çıkarları doğrultusunda kuşatılmak istendiğini belirten Başkan Genç, "Türk milleti olarak her zamankinden daha güçlü olmak ve daha güçlü durmak zorundayız. İç ve dış güç odakları ülkemizin zayıf düşmesini, tökezlemesini bekliyorlar. En ufak bir tökezlemede Türkiye'nin üzerine çullanarak hain emellerini gerçekleştirmek isteyeceklerdir. İşte görüyoruz, Irak ve Suriye'de yapılanlar ortada. Emperyalistler yüzyıl önce nasıl Ortadoğu'ya üşüşmüşlerse bugün de aynı iştahla bütün bölgeyi işgal edip kontrol etmek istiyorlar. Terör örgütleriyle Müslümanları birbirine kırdırıp zengin petrol yataklarını ele geçirmek istiyorlar. Emperyalistlerin son hedefi de Türkiye'dir. Bunu hiçbir şekilde akıldan çıkarmamak lazım. Tam bu noktada onların bütün oyunlarına karşı dik duran ve onların yüzlerine karşı zalimliklerini haykıran Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü, dirayetli bir cumhurbaşkanımız var. Sadece Türkiye'nin değil, dünyada ezilen, hor görülen bütün Müslümanların gözü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'da. Çünkü dünyada Müslümanların haklarını savunacak, katliam ve baskılara karşı sesi gür çıkacak başka bir lider yok. 

13 Haziran 2018
İHALE DUYURULARI