açıklama

Ortahisar’da komisyon üyeleri değişmedi

Ortahisar Belediye Meclisi pandemi (kovid-19) nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yönetiminde temmuz ayının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Ortahisar’da komisyon üyeleri değişmedi

Ortahisar Belediye Meclisi pandemi (kovid-19) nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yönetiminde temmuz ayının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yoklama yapılmasıyla başlayan meclis toplantısında Başkan Genç, haziran ayıyla ilgili belediye faaliyetlerinin anlatıldığı detaylı bir sunum yaparak meclis üyelerini bilgilendirdi.

Meclis toplantısında “Encümen”, “İmar”, “Plan ve Bütçe”, “Kültür- Çevre, Turizm ve Spor” ile “Kadın-Erkek Eşitlik Komisyonu”na üye seçimi gerçekleştirildi. Mevcut üyelerin tekrar aday gösterildiği komisyonlarda ilk önce Encümen Komisyonu’na üye seçimi yapıldı. Yapılan gizli oylamayla Encümen Komisyonu’na Ufuk Hoş, Hayrullah Baytar ile Hayati Yavuz yeniden seçildi. 

İmar Komisyonu’na; Faruk Kanca, Hüseyin Yılmaz, Enis Ramazanoğlu, Cüneyt Zorlu, Ayşe Kabadayı, Plan ve Bütçe Komisyonu’na; Hasan Yılmaz, Hüseyin Canım, Coşkun Şahin, Oktay Söğüt, Abdurrahman Kınalı, Kültür-Çevre, Turizm ve Spor Komisyonu’na; Ahmet Sarıalioğlu, Behlül Karakaş, Şener Kibar, Ömer Dayı, Ümit Akbaytürk Kadın, Erkek Eşitlik Komisyonu’na ise; Hacer Öztürk, Tahsin Bayrak, Mehmet Karaoğlu, Birgül Boğuşlu ve Engin Karadeniz oybirliğiyle seçildi.

Başkan Genç, komisyon üyeliklerine seçilen bütün meclis üyelerini tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.

 

TARİH : 01 Temmuz 2020

AÇIK KAPIPROJELERTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİE-BELEDİYE
ORTAHİSAR KAYMAKAMLIĞITRABZON VALİLİĞİSAĞLIKLI ŞEHİRLER2020 Gelir Tarifesi
Emlak Rayiç DeğerleriKent RehberiPlan Askı PanosuVefat Edenler
Adres :Pazarkapı Mahallesi, Kahramanmaraş Caddesi, No:104
ORTAHİSAR-TRABZON / TÜRKİYE
© Trabzon Ortahisar Belediyesi | Bütün Hakları Saklıdır.